MAM BABY pojemnik na mleko w proszku 0+ zielony

  • Cena netto: 26,00 zł 31,98 zł
  • Niedostępny

Lekki, poręczny i praktyczny

Pojemnik na mleko w proszku MAM jest bardzo lekki i mieści do 3 porcji (każda ok. 40 g). Jest idealny dla aktywnych rodziców i maluszków – świetnie sprawdza się poza domem. Innowacyjna, trójkątna forma sprawia, że w łatwy sposób można przesypać jego zawartość do butelki, a pokrywka z zatrzaskami zapewnia szczelność. Można w nim też przechowywać przekąski.

products%20width%20999px.jpg

korzysci-prosty-w-uzyciu.png Łatwy w użyciu - trójkątny kształt pojemnika i duże zatrzaski w rogach ułatwiają przesypywanie mleka modyfikowanego do butelek bez rozsypywania.
korzysci-ergonomiczny-ksztalt.png Ergonomiczny kształt - dzięki temu, że pojemnik jest płaski pasuje do każdej torebki i nie zajmuje dużo miejsca. Idealnie sprawdza się w domu, jak i poza nim.
korzysci-uniwersalnosc.png Uniwersalność - w pojemniku mieszczą się trzy duże porcje mleka w proszku (ok. 40g), ale można w nim także przechowywać zwykłe przekąski.
korzysci-latwe-utrzymanie-higieny.png Łatwe mycie i sterylizacja - pojemnik MAM można myć w zmywarce i sterylizować. Zdejmowana pokrywa ułatwia dokładne mycie.

Praktyczny kształt

Pojemnik MAM ułatwia przesypywanie mleka do butelki bez rozsypywania– wszystko dzięki trójkątnemu kształtowi i dużym zatrzaskom w rogach. MAM Milk Powder Box pasuje do każdej torebki i nie zajmuje dużo miejsca.

patent1a_1.png
patent2a_1.png

Łatwy w użyciu

W pojemniku mieszczą się trzy duże porcje mleka w proszku (ok. 40g), ale można w nim także przechowywać zwykłe przekąski. Pokrywka z zatrzaskami zapewnia szczelność, dlatego pojemnik świetnie sprawdza się także poza domem.

Innowacje i technologie

  • Od 40 lat wspieramy rodziców i dzieci.
  • Posiadamy 102 patenty.
  • 97% naszych produktów jest wytwarzane w Europie.
  • Unikalny jedwabisty silikon MAM jest akceptowany przez 94% dzieci, a MAM Perfect to najcieńszy smoczek świata

Potwierdzone naukowo

Innowacje MAM są poddawane badaniom klinicznym:

  • Współpracujemy z 20 partnerami z branży medycznej
  • Jesteśmy członkiem 8 międzynarodowych komisji naukowych i standaryzujących.
technology-image-1.png