Mata plażowa/ogrodowa z kolekcji BLOOMINGVILLE- szara w urocze kropki

  • Cena netto: 145,53 zł 179,00 zł

Wyjątkowa mata plażowa z poduszką marki Bloomingville - idealna do leżenia podczas opalania lub odpoczywania. Bardzo praktyczna, można ją wygodnie złożyć. W sam raz na plażę, do ogrodu, na taras, czy nawet do parku.

Poręczna poduszka w komplecie. Dostępna w różnych wzorach. 

WYMIARY maty plażowej: 70x180cm

Bloomingville to kombinacja duńskiego designu i nordyckoch trendów. Bloomingville to po prostu piękne wnętrze.

Historia firmy rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy Betina Stempe postanowiła spełnić marzenia i założyła Bloomingville. Zaczęło się od zaledwie dwóch pracowników. Dzisiaj firma jest międzynarodową korporacją zatrudniającą ponad 70 osób i posiadającą rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Podczas przygody z Bloomingville, Betina poznała swojego męża, Simona, z którym do dzisiaj wspólnie prowadzą firmę. Od 2014 roku spółka jest częścią amerykańskiego holdingu, którego współwłaścicielami są Betina i Simon Stempe.

Siedziba Bloomingville ciągle mieści się w Danii. To tam powstają projekty, których rezultatem są różnorodne kolekcje ukazujące się kilka razu do roku.

Bloomingville to różnorodność, to wysoka jakość produktów i usług, i choć przez lata wiele się zmieniło, to te wartości pozostają i pozostaną niezmienne.

 

maty plażowe, mata plażowa, mata plażowa składana, mata plażowa torba