Ręcznik EDEN 70 x 140 kremowy

  • Producent: Eurofirany
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 51,38 zł 63,20 zł

Ręcznik EDEN

Ręcznik z kolekcji EDEN to rozkosz sama w sobie - zachwyci Cię puszystością, delikatnością oraz łagodną barwą. Ozdobiono go wyjątkowym, romantycznym haftem w kolorze pastelowego różu.

 

Co powiesz na skrawek raju we własnej łazience? Ręcznik z kolekcji EDEN to rozkosz sama w sobie - zachwyci Cię puszystością, delikatnością oraz modną popielatą barwą. Ozdobiono go wyjątkowym, romantycznym haftem w kolorze pastelowego różu. Może poszukujesz szczególnego prezentu? Wybieraj spośród trzech kolorów i trzech delikatnych barw -  wykreuj indywidualny, niepowtarzalny zestaw.


Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 
140 cm
skład: 
100% bawełna
gramatura: 500 g/m2
 

Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.